Hoş Geldiniz. Saro Jeneratör "Yaşam için enerji"
anabanner
KENDİSİ UFAK

Enerjisi Kocaman

anabanner2

YAŞAM İÇİN ENERJİ

Tüm evinizin enerjisi için yeter.

anabanner 3

YAŞAM İÇİN ENERJİ

Türkiyenin yeni enerji devi.

Biz Ne İş Yaparız.

Enerji ihtiyacınız için buradayız!

Saro Jeneratör, 2001  yılında Türkiye’de üretim hayatına başlamış, günümüzde jeneratör sektöründe kendine sağlam bir yer edinmiş tecrubesi sayesinde  lider firmalardan biri olmuştur.

Sektördeki gelişmelerle doğru orantılı olarak kapasitesini arttıran ve gelişen bir çizgi izleyerek, İstanbul’da yeni fabrikalarında profesyonel kadro ve gelişmiş makine parkı ile üretim yapmaktadır.

.

Neden Bizi Tercih Ediyorlar!

Kalite ve Güven bizim işimiz!

 • Kaliteye Önem Veriyoruz!

  Saro Jeneratör,hizmet verdiği alanlarda ufak bir aksaklığın bile büyük zararlara yol açabileceği bilinci içerisinde kaliteden ödün vermeden üretim yapmaktadır.

 • Ürün Çeşitliliği

  Saro Jeneratör, üretim kapasitesi ve çeşitliliği yönünden rakiplerinin bir adım önündedir.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmamız, TÜRKİYE’nın birçok yerinde müşterilerine 7/24 teknik servis imkanı sağlamaktadır.

 • Dünya'ya İhracat

  Saro Jeneratör, 20’ı aşkın ülkeye yaptığı direkt ve dolaylı ihracatlarla sektörün ihracat satışları en yüksek olan firmalardan biridir.

Saro Jeneratör ve Cevre

ISO 9001:2008 Kalite Güvence Sistemi, EN ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007, Avrupa Standardı Uygunluk CE Sertifikasına sahip Saro Jeneratör’de günümüz şartlarına uygun esnek üretim sistemi ile her türlü müşteri talebi en hızlı şekilde karşılanabilmektediro.

Nasıl bir Jeneratör'e ihtiyacınız var, Jeneratör alamadan önce bizi arayınız!

Hemen Ara !